Не відкладаючи "в довгий ящик", одразу почну з головного. Отже, менш ніж за місяць запрошую Вас на мою виставку живопису до Львова. Точніше, це не просто виставка, а швидше спільний творчий вечір з Анною Дмитрів. Вона написала неймовірно ніжні і красиві вірші до моїх картин. Цікаво, що кожен вірш повністю відповідає моїм відчуттям, думкам та емоціям під час створення робіт. Кожного разу дивуюся, наскільки влучно сказане кожне слово. Це ніби пазл, у якому всі частинки склалися докупи.
Показ дописів із міткою Вроцлав. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Вроцлав. Показати всі дописи
пʼятниця, 12 вересня 2014 р.
субота, 29 березня 2014 р.
Сни під зорями
| "Солодкі сни під зорями" (полотно, олія), 2014 р. |
"Ми спали, притулившись одне до одного, у великому ліжку під пуховою периною, а вікна були відчинені, і зірки були такі близькі і яскраві".
неділя, 10 листопада 2013 р.
Небо у моєму вікні
The sky is the limit
Давно помітила, що небо у кожному місті має свій особливий відтінок, притаманні лише йому кольори. Вперше це спало мені на думку у Токіо. Досі памятаю цю мить - прогулюючись вечірнім кварталом Ginza, я підняла голову і не могла відвести очей від світло-фіолетового нічного неба. Можливо, це через вологість в повітрі або світло хмарочосів, але такого неба я не бачила більше ніде.
![]() |
| Нічне небо Токіо / skyline.com |

.jpg)

