Показ дописів із міткою Вроцлав. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Вроцлав. Показати всі дописи

пʼятниця, 12 вересня 2014 р.

33 Корови і Чорний кіт

Не відкладаючи "в довгий ящик", одразу почну з головного. Отже, менш ніж за місяць запрошую Вас на мою виставку живопису до Львова. Точніше, це не просто виставка, а швидше спільний творчий вечір з Анною Дмитрів. Вона написала неймовірно ніжні і красиві вірші до моїх картин. Цікаво, що кожен вірш повністю відповідає моїм відчуттям, думкам та емоціям під час створення робіт. Кожного разу дивуюся, наскільки влучно сказане кожне слово. Це ніби пазл, у якому всі частинки склалися докупи.

субота, 29 березня 2014 р.

Сни під зорями


"Солодкі сни під зорями" (полотно, олія), 2014 р.
Коли всі навколо говорять про війну і наш маленький світ починає руйнуватись, як ковток свіжого повітря потрібні любов, гармонія і ніжність... Згадала свою улюблену книгу Ернеста Хемінгвея - "Свято, яке завжди з тобою" - і уривок з неї, який запам'ятала на все життя:
"Ми спали, притулившись одне до одного, у великому ліжку під пуховою периною, а вікна були відчинені, і зірки були такі близькі і яскраві".

неділя, 10 листопада 2013 р.

Небо у моєму вікні

 The sky is the limit
 
Давно помітила, що небо у кожному місті має свій особливий відтінок, притаманні лише йому кольори. Вперше це спало мені на думку у Токіо. Досі памятаю цю мить - прогулюючись вечірнім кварталом Ginza, я підняла голову і не могла відвести очей від світло-фіолетового нічного неба. Можливо, це через вологість в повітрі або світло хмарочосів, але такого неба я не бачила більше ніде. 
Нічне небо Токіо / skyline.com

неділя, 26 лютого 2012 р.

Найромантичніший міст у світі

Можливо, для когось найкрасивішим мостом у Європі є паризький Міст Олександра ІІІ, для мене ж це - Тумський Міст у Вроцлаві (Tumski Most).