Показ дописів із міткою фільми. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою фільми. Показати всі дописи

середа, 5 січня 2011 р.

Cinéma або Фільми, що надихають. Ч.II

На Новий рік та Різдво завжди хочеться вірити в чудеса. В цей період ми знову стаємо дітьми і чекаємо подарунків під ялинкою, або принаймні здійснення найзаповітніших мрій. І навіть найбожевільніші вчинки приймаються на "ура", якщо вони продиктовані справжніми почуттями.
Фільми, про які я сьогодні напишу - це фільми, які доводять, що чудеса трапляються, що в глибині душі усі є дітьми, які люблять дуріти, вірять в казки, а їхні наївні витівки приносять щастя.

понеділок, 13 грудня 2010 р.

Cinéma або Фільми, що надихають. Ч.І

Коли приходить зима і все навколо засипає лапатим снігом, так хочеться залізти під теплу ковдру, приготувати гаряче какао з молоком в улюбленому горнятку, запалити камін і влаштуватись перед телевізором. Тому, написавши цілий пост про улюблені книги, не можу оминути увагою фільми, які мене надихнули в свій час на нові картини.
Навіть коли зовсім немає бажання брати пензлик в руки, я просто вмикаю улюблене кіно - і після його перегляду все змінюється. Але...Не буду багато писати. Адже ці фільми для того, щоб їх дивитись. Вони варті витраченого часу, повірте.