Не відкладаючи "в довгий ящик", одразу почну з головного. Отже, менш ніж за місяць запрошую Вас на мою виставку живопису до Львова. Точніше, це не просто виставка, а швидше спільний творчий вечір з Анною Дмитрів. Вона написала неймовірно ніжні і красиві вірші до моїх картин. Цікаво, що кожен вірш повністю відповідає моїм відчуттям, думкам та емоціям під час створення робіт. Кожного разу дивуюся, наскільки влучно сказане кожне слово. Це ніби пазл, у якому всі частинки склалися докупи.
Показ дописів із міткою виставка. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою виставка. Показати всі дописи
пʼятниця, 12 вересня 2014 р.
середа, 21 серпня 2013 р.
Дружня виставка у дружній ресторації
Мої дорогі, як давно я нічого не писала! Блог простоює, а Юля сидить біля мольберта і вигадує нові картини :)
Літнє натхнення не пройшло повз мене, і ось нарешті я знайшла саме те місце, де хочу побачити свої картини - це дружня ресторація "Мамонт", де кожен може відчути домашній затишок, відпочити, поспілкуватися з найкращими друзями, почитати книги та випити неповторне капучіно із маленьким мамонтом на молочній пінці!
Літнє натхнення не пройшло повз мене, і ось нарешті я знайшла саме те місце, де хочу побачити свої картини - це дружня ресторація "Мамонт", де кожен може відчути домашній затишок, відпочити, поспілкуватися з найкращими друзями, почитати книги та випити неповторне капучіно із маленьким мамонтом на молочній пінці!

.jpg)
