Показ дописів із міткою Львів. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Львів. Показати всі дописи

пʼятниця, 12 вересня 2014 р.

33 Корови і Чорний кіт

Не відкладаючи "в довгий ящик", одразу почну з головного. Отже, менш ніж за місяць запрошую Вас на мою виставку живопису до Львова. Точніше, це не просто виставка, а швидше спільний творчий вечір з Анною Дмитрів. Вона написала неймовірно ніжні і красиві вірші до моїх картин. Цікаво, що кожен вірш повністю відповідає моїм відчуттям, думкам та емоціям під час створення робіт. Кожного разу дивуюся, наскільки влучно сказане кожне слово. Це ніби пазл, у якому всі частинки склалися докупи.

субота, 8 січня 2011 р.

Львів, я тебе люблю

Кожного разу, повертаючись зі Львова, відчуваю, що немає нічого неможливого. Хочеться жити повним життям, творити, змінювати щось. Львів наповнює мене якоюсь дивною енергією, як ніяке інше місто. Напевно тому, що кожна його вуличка, кожен камінчик бруківки пронизані натхненням.